Aktualności

Rozdanie Nagród dla laureatów konkursu "Segregacja - Super Akcja”!

17 listopada 2023 roku w Liceum Ogólnokształcącym w Krośniewicach spotkaliśmy się z naszymi zwycięzcami i ich rodzinami, by w wyjątkowej atmosferze przekazać zasłużone nagrody! 

Rozdanie Nagród dla laureatów konkursu


W kategorii „plakat”:

1 Miejsce - Wiktoria Kobiela otrzymała hulajnogę elektryczną! 

2 Miejsce - Laura Kaźmierczak odebrała kartę podarunkową do sklepu Decathlon na kwotę 300zł!

3 Miejsce - Piotr Włodarczyk wygrał kartę podarunkową do sklepu Decathlon na kwotę 200zł!

Autorzy wyróżnionych prac - Antoni Mordzak, Lena Nowicka i Maja Sułkowska otrzymali karty podarunkowe do sklepu Decathlon o wartości 100zł!


W kategorii „znak graficzny”:

1 Miejsce - Adam Rękawiecki wygrał hulajnogę elektryczną! 

2 Miejsce - Karolina Nijakowska odebrała kartę podarunkową do sklepu Decathlon na kwotę 300zł!

3 Miejsce - Oliwia Szałańska otrzymała kartę podarunkową do sklepu Decathlon na kwotę 200zł!


Dodatkowo prace Wiktorii i Adama zostały umieszczone na pojeździe Zakładu Usług Komunalnych Sp. z o o. w Krośniewicach w ramach promocji akcji „Segregacja - Super Akcja”! 


Ale to nie wszystko! Tak jak pisaliśmy w poprzednich publikacjach - wszystkie prace były niesamowite i jednogłośnie stwierdziliśmy, że ich autorzy zasługują na specjalne prezenty! Prezes Zakładu Usług Komunlanych Sp. z o o. w Krośniewicach Piotr Manelski, a także  Prezes Fundacji Społeczno Ekologicznej „Zielony Tor” Anita Soja, wręczyli każdemu uczestnikowi konkursu niespodzianki - książkę pt. "Ostatnie Dziecko Lasu" autorstwa Richarda Louva, kubek, długopis i kartę pendrive!


Wszyscy zwycięzcy byli niezmiernie szczęśliwi i podekscytowani swoimi nagrodami. 


Dziękujemy uczestnikom konkursu "Segregacja - Super Akcja" za udział i zaangażowanie w ekologiczną misję Fundacji "Zielony Tor". Wasza twórczość jest dowodem, że małe kroki w kierunku ochrony środowiska mogą przynieść ogromne efekty. Wspólnie możemy wprowadzić pozytywne zmiany w naszej społeczności i na naszej planecie.


Dziękujemy Dyrektorowi Szkoły Podstawowej  - Panu Arkadiuszowi Sochale, a także Dyrektorowi Liceum Ogólnokształcącego - Pani Agnieszce Bojanowskiej, za pomoc i użyczenie Hali Sportowej na te wydarzenie. 


WIĘCEJ ZDJĘĆ WKRÓTCE...

GALERIA

Rozdanie Nagród dla laureatów konkursu
Rozdanie Nagród dla laureatów konkursu
Rozdanie Nagród dla laureatów konkursu
Rozdanie Nagród dla laureatów konkursu